Logo

Genialne pomysły na lekcję - wejdźmy na wyższy poziom interaktywności

Date

Tuesday, May 21, 2019

Time

09:00 PM Europe/Warsaw

convert to my timezone
This field is required. Double-check the spelling.
This field is required. Double-check the spelling.
This field is required. Double-check the spelling.
This field is required. Double-check the spelling.
Required fields

If you have already registered and can't locate your "registration confirmation email" click here

The e-mail address is incorrect. Please double-check your e-mail address and make it look like this john@clickmeeting.com

A confirmation email with logging details has been sent to the provided email.

Presenter

Anna Popławska

Jestem lektorem języka angielskiego i trenerką nauczycieli języków obcych. Pasjonuję się nowoczesnymi technologiami w nauczaniu, a jeszcze bardziej - uczeniem innych nauczycieli jak korzystać z innowacyjnych pomysłów, aplikacji i narzędzi.
Specjalizuję się we wprowadzaniu nowoczesnych technologii w nauczaniu. Prowadziłam szereg konferencji edukacyjnych, autorskich szkoleń i warsztatów i regularnie występuję na ważnych wydarzeniach szkoleniowych rynku edukacyjnego.

W przeszłości związana byłam z dwoma dużymi szkołami językowymi gdzie byłam Dyrektorem Metodycznym. 6 grudnia 2016 wraz z Luizą Wójtowicz-Wagą stworzyłam eduNation - w tym momencie największe centrum szkoleniowe dla nauczycieli języków obcych w Polsce.

Od 3 lat moją wielką pasję jest marketing internetowy, szczególnie social media i ich wykorzystanie w promocji usług edukacyjnych.

Jestem absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego i wielu szkoleń metodycznych i marketingowych w Polsce i na świecie.

Agenda

Poznamy nowe narzędzie, które zupełnie odmieni nasze lekcyjne materiały - przeniesie nas na wyższy poziom interaktywności:) Podczas webinarium oczywiście pojawi się wiele pomysłów na lekcje jak i porad, jak tego narzędzia używać. Certyfikat dla uczestników również się pojawi!