Logo

Akademia Sensoryczna - czyli 15 pomysłów na sprawdzone zabawy pobudzające wszystkie zmysły.

Room type

Permanent

This field is required.
This field is required.
This field is required.
Required fields
If you have already registered and can't locate your registration confirmation email, click here!
The email address is incorrect. Please double-check your email address.

A confirmation email with logging details has been sent to the provided email.

System configuration test. Click here!

Agenda

Zaczynamy 27.07.2021 o 21:00!
Do udziału zapraszamy nauczycieli wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej. Prezentowane zabawy można wykorzystać na zajęciach językowych. Podczas szkolenia zostaną zaprezentowane i omówione ciekawe propozycje zabaw sensorycznych, dzięki którym dowiedziesz się czy u Twoich podopiecznych nie występuje nadwrażliwość/podwrażliwość na dane bodźce zmysłowe. Przedstawione propozycje zabaw wzbogacą Twój warsztat pracy i urozmaica zajęcia. Uczestnik: Poszerzy kompetencje o sposoby wykorzystania dziecięcych sensorycznych doświadczeń. Rozbuduje wachlarz propozycji zabaw sensorycznych możliwych do wykorzystania podczas każdych zajęć z dziećmi. Dostanie gotowe pomysły na sprawdzone aktywności pobudzające wszystkie zmysły.

  Presenter

  Mrs Magdalena Malinowska

  Od dekady zajmuje się nauczaniem dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym w wielu placówkach zarówno państwowych jak i prywatnych. Uczestniczyła w wielu specjalistycznych kursach i szkoleniach z zakresu nauczania języków obcych i metodyki nauczania: Helen Doron Early English, cztery edycje Kapeluszy Lektora, cykl warsztatów pedagogiki Marii Montessori, cykl szkoleń z zakresu neurodydaktyki Szkoły Krakowskiej prof. Jagody Cieszyńskiej.
  Ukończyła Akademię Metodyka Pase a także Kurs Kwalifikacyjny Neurodydaktyki
  dr Marka Kaczmarzyka.
  Jest prelegentem wielu konferencji z zakresu metodyki nauczania języka obcego między innymi : EduNation-EduKids, Oxford University Press, Mała Lingua PWN, PASE YL.
  Jest autorem programów nauczania języka angielskiego w edukacji przedszkolnej. Prowadzi cykliczne warsztaty i szkolenia metodyczne Little Star dla nauczycieli. Założycielka modelowego przedszkola terapeutycznego Forrest.
  Od czterech lat współpracuje z muzycznym przedszkolem Piotra Rubika Rubik Music School.