Logo

Zdalne zarządzanie zespołem

Room type

Permanent

This field is required. Double-check the spelling.
This field is required. Double-check the spelling.
This field is required. Double-check the spelling.
Required fields
If you have already registered and can't locate your registration confirmation email ,click here!
The e-mail address is incorrect. Please double-check your e-mail address and make it look like this john@clickmeeting.com

A confirmation email with logging details has been sent to the provided email.

System configuration test. Click here!

Presenter

Mrs Anna Popławska

Jestem lektorem języka angielskiego i trenerką nauczycieli języków obcych. Pasjonuję się nowoczesnymi technologiami w nauczaniu, a jeszcze bardziej - uczeniem innych nauczycieli jak korzystać z innowacyjnych pomysłów, aplikacji i narzędzi.Specjalizuję się we wprowadzaniu nowoczesnych technologii w nauczaniu. Prowadziłam szereg konferencji edukacyjnych, autorskich szkoleń i warsztatów i regularnie występuję na ważnych wydarzeniach szkoleniowych rynku edukacyjnego.W przeszłości związana byłam z dwoma dużymi szkołami językowymi gdzie byłam Dyrektorem Metodycznym. 6 grudnia 2016 wraz z Luizą Wójtowicz-Wagą stworzyłam eduNation - w tym momencie największe centrum szkoleniowe dla nauczycieli języków obcych w Polsce.Od 3 lat moją wielką pasję jest marketing internetowy, szczególnie social media i ich wykorzystanie w promocji usług edukacyjnych.Jestem absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego i wielu szkoleń metodycznych i marketingowych w Polsce i na świecie.

Agenda

Podczas tego szkolenia dowiesz się w jaki sposób pracować zdalnie ze swoim zespołem. Podpowiem, w jaki sposób organizować pracę nie tylko lektorów, ale też swoją. Pokaże Ci programy, które pomogą CI zarządzać pracą zdalną, ale również poznasz najważniejsze zasady pracy w takich warunkach.