Registration required

Mrs Agnieszka Bielicka

Jestem absolwentką Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie oraz Wyższej Szkoły im. Pawła Włodkowica w Płocku. Moja specjalizacja to oligofrenopedagogika. Na co dzień pracuję z dziećmi z autyzmem i Zespołem Aspergera. Dodatkowo kształcę się w kierunku ukończenia ścieżki certyfikowanego Terapeuty Behawioralnego.
Pasjonuje mnie praca z dziećmi z ciężkimi zaburzeniami zachowania i autyzmem. Jestem autorką szkoleń oraz konferencji poświęconych tej tematyce.
Ukończyłam wiele szkoleń, które pozwalają mi efektywnie pracować z dziećmi i uczyć ich nabywać nowe umiejętności niezbędne do funkcjonowania w naszym społeczeństwie.
Wykładam na Wyższej Szkole Gospodarki w Bydgoszczy, gdzie dzielę się ze swoimi studentami wiedzą. Pomagam i udzielam konsultacji rodzicom, którzy mają problem z zachowaniami u swoich dzieci.

If you already registered to this room please use your personal link from registration confirmation email to enter the event.*If you have already registered and can't locate your "registration confirmation email" click here

Email has been sent

[message]

Click here if you're the host